Архів Фотоархів Рецензії Форум Лінки Бібліотека
журнал Четвер №28
З М І С Т

ПЕРЕДІСТОРІЯ (від редактора)
Ігор Бондар-Nothotrujo
15 червня
17 червня
25 червня
18 липня
28 липня
29 липня
 

п p o e к т «№ 28: блоґпост»

ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ

18 мюля 1947 року народився Hucul-Ibrahim. Блискучий характерний актор, що веде телепередачі «Фройд наплакав». Учився а Школистудії ім. Немировича-Данченко при ВХАТі. Там його помітив Perkalaba-Real й в 1970 році запросив у трупу театру «Perkalaba-Unreal». Hucul-Ibrahim проробив у театрі 20 років, грав багато, став досить відомим і популярним актором, особливо після виходу на телеекрани комедії «Полкові дослідження українського сенсу». Среди кращих кіноролей: Флеран («Як я став святою»), Дебре («Піська братана»), у-доктор («Первонутряне порево»), Жак («Подвійний неон») і Генрі Баскервиль у телеспектаклі «Баскервиль Тарас Шевченок». Однак із кожним годом Hucul Ibrahim все більше і більше задумывався про те, що не любить акторство, і якогось дня написав заяву про звільнення. Викладав східні бойові іскуства. Hucul-Ibrahim вернувся у професію накінці 90-х. Гільдія акторів кіно на фестивалі «Порем видавців» вручила йому приз за кращеє виконання мужеської ролі крутого плана у фильмі «Хронік Фортінбарс». Тоді-то про Hucul-Ibrahimа взгадали режисери ~ стали запрошувати в нові проекти. Діагноз: ІБТ.

 

ОСНОВНІ ПОДІЇ ВЧОРАШНЬОГО ДНЯ
26 СЕРІЯ. Padluchcho завіряє OlenkaUa в любові й вірності. Вони їдуть у салон, де Marisa-T выбираєтсо бі свадебнеє плаття. Тітка Nendza вчить дочку, як поводитися з Zhyvago (покоти ловым), Lida-Kalynyuk дає директорові два дні, щоб той роздобув для неї гроші, інакше вона не зробить аборт.

 

a-klen

18.07.2007

атци і єті
праворуч мій бабусон. вона придумала слово урангутан і довго жити.

 

 


banderivka

18.07.2007

Ода целофану
Целованові кульки - то найкорис ніший винахід людства. І українці віддають йому гідну честь і славу. От хоча б чого варті балкони де на шнурочах колись висіли кульочки, які перед тим були ретельно випрані дбайливими господинями. Адже ще навіть 5 років тому кожна порядна
українська газдиня ніколи б не викинула просто так кульок! Використавши борошноцукор-чищещось яке було в кульку, кульочок прався з милом, вивішувався з прищепочкою на балкон, а потім складався в кухонну шухляду (де потім і успішно засмерджувався :)). Ех, забувся цей чудовий звичай, перестали люди усвідомлювати істинну цінність кулька. В кожній газдівській українській хаті усі пульти від техніки повинні бути обмотані целофаном і заліплені скотчем; з нових меблів та сидінь в автах целофан можна знімати лише після того, як на ньому протреться не менше десяти дірок.

Завбачливі укра їнці, виходячи з дому, пхають собі до сумки кульочок, аби в разі дощу якісно та надійно захиститись від крапель. Ну а шо? Дешево і дуже надійно. А з парасолею ще носитись треба. Кожен український романтик своїй коханій повинен подарувати чарівний букет квітів в не менш чарівному целовановому пакеті з блищєчими вставками фольги. А чи можна уявити українське перше вересня чи останній дзвоник без поблискування букетних целофанчиків під школою?
Отож, друзі, слава целофану і кульку!
Україна не Росія :)
дуже мене потішив атлас, який представили в грі RISK данські K розробники, прихильники імперіалістичної України :)

 

dehfolt

18.07.2007

Фаназія
Фантазія - це річ, яка в пряму асоціюється з казками і бородатим дитинством. Чо бородатим? Бо гарно звучить. Зрештою не про це мова. В певний момент часу відчуваєш реальність всього що навколо відбувається і потім РАЗ, і в голові розвиваються події яких ніколи не сталось, з людьми не обов’язково вигаданими. Ось цей «РАЗ» він не дуже такий відчутний, більше схожий на тумблєр десь глибоко в мозку. Коли фантазія стосуєтсья якихось пригод, стрибає адреналін і через деякий час з ритм серця будить тебе десь посередині подорожі додому чи ще найгірше, посередині розмови. Так само в фантазіях про майбутнє, ти блудиш забуваючи про те що під ногами. У фантазії того що ти хотів би зробити, пріорітетним стоять першочергові потреби: секс, їжа, гроші, відомість... Так можна в принципі було б роздумувати про це дуже довго і тим самим поринати в якісь ефімерні субстанції пробючи сфантазувати про що ще розказати. Але найцікавішими для мене є неприємні фантразії, вони зв’язані з близькими людьми, коли ти починаєш думати про них щось погане. Мозком, ясна річ, ти розумієш що нема чого нервуватись, думати поганого і тд і тп. Але як не старайся, фантазія тобі так під шкірою рухається, розвивається як її не глуши. Чим лікувати? Так і не найшов вдалого засобу крім пофігізму.

 

kotyfasolko

18.07.2007

Фосфорна Жесть
Чекаю нового номеру Вашого Магазину з оголошеннями типу: «Продаю фосфор. Дешево.»
«Фосфор. Казахська якість. Без посередників.» «Фосфор для підсвітки будь-якого храму.» «Стати зіркою з нашим фосвором тепер значно легше ніж будь-коли.» «Тебе не помічають особи протилежної статі? З нашим
фосфором тебе буде важко не помітити» «Великі та малі партії фосфору. Самовивіз з Ожидова.» «Фосфор. Б/у, Н/с, Гурт, Др\гурт»

ЗІ. Жесть звичайно, але навіть більше і не знаю що сказати.

 

ler-la

18.07.2007

я + мама + коханий
Мама ізда ла гєніа льнєйшую вєщь! Я говорила з коханим по телефону, вона тусувалась неподалік, а після нашої з ним розмови мамця каже мені: - Тобі не здається, що у тебе з’явилося нове словоаразит? Ти його так часто в розмові використовувала, в асьці постійно пишеш, всюди!
- Яке слово???
- «Люблю!»
- ???
- Ну ти ж вже автоматично це кажеш, не контролюєш себе, просто так..............
)))))))))) От таке. Тому, коханий, знай, коли я кажу : «люблю», то це не від серця, а просто так, ще одне слово-паразит на кшталт «блін».
Слів-паразитів тре позбавлятися, тому якщо щось таке ще раз почуєш від мене - бий одразу по губам!)))))))))))))) Будєм лєчітса!

 

...

Chetver © 2014