Архів Фотоархів Рецензії Форум Лінки Бібліотека
журнал Четвер №28
З М І С Т

ПЕРЕДІСТОРІЯ (від редактора)
Ігор Бондар-Nothotrujo
15 червня
17 червня
25 червня
18 липня
28 липня
29 липня
 

п p o e к т «№ 28: блоґпост»

№ 28, 2007
п p o e к т «№ 28: блоґпост»

Головний редактор:
Izdryk-y
Художній редактор:
DaPix
Пошуково-аналітична система:
Dehfolt

П Е Р Е Д І С Т О Р І Я ( В І Д Р Е Д А К Т О Р А )
Здається, це число «Четверга», на відміну від попередніх, викличе зливу спротиву і нарікань — ще ніколи ми не публікували стільки різних авторів, та ще й безіменних, схованих за «юзернеймами». Очевидно, найбільше по страждають ті нечисленні, чия публікація підписана справжнім іменем, або ж загальновідомим ніком. З огляду на це (та ще з поваги до зародків політ коректності) ми замінили реальні прізвища реальних людей,— про яких зга дує в своїй статі «Життя в ЖЖ» ІБТ — вигаданими юзернеймами, згенерованими генератором випадкових літер. За це просимо вибачення і в самого ІБТ, і в громадян, які все ж воліли би пропіаритися коштом славного аналітика. Та кож із міркувань полікоректності та рівноправ’я ми піддали всі без винятку тексти жорсткій цезурі. Так нами двічі викреслено словосполучення «брудний ніґґер» і тричі — «шоколадний зайць». 5 разів відкоректовано згідно з пра вилами нового криптоправопису слово «підарас», а евфемізмам «йохть тваю муть» та «ласкавий май» повернено їхнє первинне звучання. Покладаючись на здоровий глузд та знання реалій, ми 256 разів замінили вузькоспеціа лізований термін «кохання» на більш широке поняття «спарювання», а ді- ді алектний вигук «йопть!» — лексемами «нумо!» та «ґуґл!». Що ж до візу альної частини проекту, то традиційно покладаємо цензурні функції на прикарпатських друкарів, для яких показник 300 dpi досьогодні залиша ється поетичною абстракцією. Зросивам!
Izdryk-y

 

Ц Е Й Д Е Н Ь В П Е Р Е Д І С Т О Р І Ї
16 вересня 1953 року в Харкові народився ІБТ, аццкій критик. Один із самих скандально відомих автохтонних літературознавців. На лівому плечі - голова ти ру з китайськими иерог- ліфами, на правому біцепсі - череп, на лівому передпліччі - символ ІРА (перераховував гроші на користь Ірландської Республіканської Армії). В 1991 стає професійним боксером (вигнаний з боксу в 1995). Колекціонує самокоти. Облас кан Кім Чен Бэсинджером як «Людська попільниця». Має власний спортзал у За хідному Голливуде.
ІБТ про себе:
Я втратив будинок, дружину, довіру, оточення. Я втратив душу. Я залишився один. Я живу в Дніпротауні, самому нудному місті на світі. Я ненавиджу його, але знаю, що в Лондоні або Нью-Йорку мені б точно зірвало голову.
Дитинства в мене не було. Почасти тому, що я працював практично все життя. Ну й I іншим причинам. Коли я вперше домігся успіху, я себе відчув як баллистиче кая ракета. От же воно, моє дитинство, вечірка триває! Я адже не злазив з марно трат циклу цілих десять років.
Я люблю зніматися в кіно, тому що тут все залежить від тебе. Це не бізнес і-політика. Або ти гарний актор, або ти ніхто. Суперечка завжди доставляла ме ні більше задоволення, чим кіно. Я обожнюю суперечку. І я хо встигнути спро бувати себе в чомусь новому раніше, ніж по мені почне нудьгувати гериатриче яке відділення. Боже, коли тобі за сорок, яким видом спорту ти можеш заня тье чи Риболовлею що? У сучасному кіно рівень насильства піднятий дуже ви соко - вище вже не можна. «Бокс здорово вплинув на мій зовнішній вигляд. Коли потрібно було лагодити мій ніс, зп докторам довелося взяти хрящ із мого вуха, тому що в моєму носі вже просто ниче не залишилося. Змуше ний констатувати, що трохи хлопців одержали премії Букера за ті критич ні анотації, від яких я відмовився. Сволоти.